Contact

Scriba

Dhr. J.C. Lam
Lijster 22, 5161 ST, Sprang-Capelle
0416-282328
scriba@hervormd-sprang.nl

Predikant

Ds. E. van Wijk
(E) predikant@hervormd-sprang.nl
(T) 06-25417647 of 0416-272380

Pastoraal medewerker:
dhr. A. Noorland
(E) pastoraalwerker@hervormd-sprang.nl
(T) 06-20584814

Ouderling Wijk Noord (de wijkindeling kunt u vinden via https://www.hervormdsprang.nl/wijkindeling/ ):
Peter Nieuwkoop
(E) p.h.nieuwkoop@hervormd-sprang.nl
(T) 06-10205948

Ouderling Wijk Zuid (de wijkindeling kunt u vinden via https://www.hervormdsprang.nl/wijkindeling/ ):
Mark Boogaarts
(E) m.d.boogaarts@hervormd-sprang.nl
(T) 0416-344407

Kosters

Onze gemeente beschikt over een enthousiast kosterteam. Edwin Haverhals, Herwald Spuijbroek en Henk van Zelst zijn de gastheren van onze gemeente. Hun taak is om het kerkgebouw in orde te maken en te houden voor de erediensten die elke zondag plaatsvinden.

Heeft u t.a.v. de bijzondere diensten vragen of wensen neem dan contact op met het kosterteam.

Henk van Zelst is contactpersoon van het kostersteam.
Hij is bereikbaar via koster@hervormd-sprang.nl of telefonisch: 0416 272894 of 0627 869799.

Redactie de Nieuwsbron

Per kwartaal verschijnt het informatieblad ‘Nieuwsbron’. De redactie wordt gevormd door de predikant, Marianne Brouwer en Margreet Broeders. De kopij graag mailen aan: nieuwsbron@hervormdsprang.nl.

Webmaster

Wij doen ons best deze website zou actueel mogelijk te houden. Mocht u vragen of opmerkingen hebben over de inhoud va deze website kunt u contact op nemen met de webmaster via webmaster@hervormd-sprang.nl